Reklam

Spotify: Discover new music iPhone için

 • Ücretsiz
 • Türkçe dilinde
 • V 8.6.40
 • 3.6
 • (208)
 • Güvenlik Durumu

Softonic incelemesi

İOS için optimize edilmiş akışlı müzik hizmetlerinin babası

Spotify , iPhone, iPod veya iPad'inizdeki milyonlarca şarkıyı dinlemenizi sağlayan bir müzik akışı uygulamasıdır .

Dokunmadan sınırsız müzik

Spotify'ın geniş ve genişleyen kütüphanesinden bir şey dinlemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Masaüstünüzde bulunan çalma listelerini senkronize edebilir, yenilerini oluşturabilir veya sadece parçaları, albümleri veya sanatçı seçimlerini dinleyebilirsiniz.

Spotify müzik keşfinde daha iyi ve daha iyi oluyor ve uygulama aracılığıyla müzikal farkındalığınızı genişletmenin birçok yolu var. Örneğin, Göz Atma bölümü, farklı müzik türlerine göre seçilmiş oynatma listelerini keşfetmenizi sağlar. Binlerce mevcut var ve beğendiğiniz müzik türlerinin alt türlerini incelemek için harika bir yol.

Mood bölümü (ne yazık ki iPad'de mevcut değildir), şu anda ne yapıyor olabileceğiniz veya şu an hissettiğiniz şeyler temelinde çalma listelerini içerir. Örnekler arasında "duşta şarkı söyleyecek şarkılar", "gün batımları için şarkılar" ve "yeniden canlandırma" yer alır. Gözat bölümünde bulunan Türlerde olduğu gibi, ne tür bir ruh halinin görüntülendiğini belirlemek için filtreler uygulayabilirsiniz .

Spotify'ın Discover özelliği, beğenebileceğiniz yeni içerikleri keşfetmenin daha basit bir yoludur. Dinleme alışkanlıklarınızı temel alan sanatçıları, şarkıları ve albümleri ve yakındaki kişilerin dinlemelerini önerir.

Oynatma listelerini devam ettirmek için çok fazla çaba harcarsanız, Spotify'ın Müzik özelliğini çok seveceksiniz, bu da belirli bir yere parça koymanın zorluğunu istemediğiniz zamanlar için organize olmayan bir koleksiyona şarkı eklemenize olanak tanır.

Çalma listeleri , elbette, hala Spotify'ın önemli bir özelliğidir. Uygulamayı, Spotify'ın mobil, masaüstü veya web sürümleri aracılığıyla oluşturduğunuz oynatma listelerini dinlemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, düzenleme, paylaşma ve hatta işbirlikçi yapma da dahil olmak üzere, çalma listeleriyle yapabileceğiniz daha çok şey vardır, böylece diğerleri onlara şarkı ekleyebilir.

Spotify, mobil verileri kaydetmek için bir godsend olan çevrimdışı dinleme özelliğini destekler. Bir oynatma listesini 'Kullanılabilir çevrimdışı' olarak işaretlemeniz yeterlidir ve parçalar cihazınıza önbelleğe alınacak ve böylece bağlantı olmadan bunları dinleyebilirsiniz.

Spotify'daki Radyo özelliği, keyif alabileceğiniz parçaları ve sanatçıları keşfetmenin başka bir temiz yoludur. Bir türe göre istasyonları dinleyebilir veya çaldığınız sanatçıların, parçaların ve hatta çalma listelerinin çevresindeki istasyonları oluşturabilirsiniz.

Ayarlar menüsünde Spotify'daki parçaların ses kalitesini değiştirebilirsiniz. 'Normal' ayarında bile kalite oldukça iyidir, ancak kristal netliğinde kaliteyi istiyorsanız, 'Extreme'e kadar yükseltebilirsiniz (açıkçası bu, akış performansı üzerine bir yük koyar).

Ayarlar menüsü, sizi takip eden kişilerin etkinliğinizi görmesini isteyip istemediğinizi ayarlayabileceğiniz sosyal kontrollere de ev sahipliği yapar. Last.fm skroplamak. Oynatma ayarları arasında çapraz solma, boşluksuz oynatma ve oynatılamayan şarkıları gizlemek için bir seçenek bulunur.

İPhone'da bir albümü görüntülerken, tek dokunuşla bir sanatçıdan daha fazla yayın gösterebilirsiniz. Spotify kullanıcıları ayrıca Ford SYNC AppLink'teki Müzik, Gözat ve Radyo seçeneklerine erişebilirler. Gösterge tablosundaki önayarlı sayılar, oynatma listelerini, albümleri ve sanatçıları depolamanıza olanak tanır.

Şık tasarım

İPhone için Spotify arayüzünün tasarımını çok seviyoruz.

Spotify uygulaması genellikle kullanımı kolaydır. Uygulamanın tüm ana özelliklerini listeleyen bir sürgülü kenar çubuğu bulunuyor. Oynatma listelerinin düzenlenmesi basittir, parçaları bir tutamda kaldırmanıza ve parçaları yukarı ve aşağı sürükleyip sürükleyerek yeniden sıralamanıza olanak tanır. Arabirimdeki tek yakınlığımız, bağlam menüsü düğmelerinin (paylaşma, çalma listesine ekleme, vb.) İPhone sürümünde biraz küçük olması olabilir.

Spotify'ın ticari markası siyah, beyaz ve yeşil renk şeması arayüze basılmış, ancak daha önce göze göre daha yumuşak bir şekilde damgalanmıştır. Tipografi yumrulu fakat zarif, yarı saydam kenar çubuğu harika görünüyor ve bir şarkı çalarken arka planda görünen bulanık kapak resmi, arabirimin iOS 7 hissini doğrular. Sanatçı görüntülerinin bir daire içinde görünme şeklini ve kayıt kapaklarının da kareler halinde olmasını seviyoruz. Bu ikisi arasında ayrım yapmak için temiz bir yoldur ve yine iOS 7 tasarım ilkelerine uyar.

Spotify'ın iPad sürümü henüz tam makyajı almamış, ancak hala işlevsel ve kullanımı kolay.

Spotify mobil uygulamasını kullanmakla ilgili dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta , pilinizin hızlı bir şekilde kuru kalmasıdır . Cihazınıza bağlı olarak ve çevrimdışı olup olmadığınızı veya dinlemeyi tercih ederseniz, uygulamanın üç veya dört saat içinde tam dolu bir pil tükettiği düşünülebilir.

Müzikseverler için bir sevinç

Spotify, diğer müzik keşif uygulamalarına, kalçaları, fonksiyonel arayüzü ve etkileyici şarkı kitaplığı ile paranın karşılığını veriyor.

Spotify ile ücretsiz olarak ne elde edersiniz

Premium Spotify hesabına abone olmasanız bile Spotify uygulamasını kullanmak mümkündür. Ödemeden, iPhone'unuzdaki karışık modda herhangi bir sanatçıdan, albümden veya çalma listesinden müzik çalabilirsiniz. Bir iPad'de shuffle'da ücretsiz şarkı çalabilirsiniz. Premium Spotify kullanıcıları çevrimdışı dinlemeye erişebilir ve üstün ses kalitesinin keyfini çıkarabilir ve reklamları dinlemeden sınırsız müziğin keyfini çıkarabilir. Premium kullanıcısıysanız, telefonunuzu veya tabletinizi uzaktan kullanarak Spotify'ı bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Ardından sesi kontrol etmek için Spotify uygulamasını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, hem bilgisayarınızın hem de telefonunuzun / tabletinizin en son Spotify sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun, ardından telefonunuzda / tabletinizde Spotify uygulamasında oturum açın ve herhangi bir şarkıyı çalın. Bunu yaptığınızda, Şimdi Yürütülüyor çubuğuna dokunun ve Bağlan simgesine basın.

Artık takip ettiğiniz kişilerin Ağınızdaki En İyi Parçalar aracılığıyla neler dinlediğini görebilirsiniz. Bu özellik Gözat menüsünde bulunur.

Uygulama ayrıca iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

Değişiklikler

 • Artık takip ettiğiniz kişilerin Ağınızdaki En İyi Parçalar aracılığıyla neler dinlediğini görebilirsiniz. Bu özellik Gözat menüsünde bulunur.

  Uygulama ayrıca iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.

AVANTAJLAR

 • Büyük ve büyüyen kütüphane
 • Mükemmel kalitede ses
 • Çevrimdışı mod
 • Harika görünümlü arayüz
 • Müzik keşfetmek için birçok yol sunar

DEZAVANTAJLAR

 • Mobil ağlar üzerinden pil katili!
 • Bazı kullanıcı arabirimi öğeleri çok

Diğer platformlarda da bulunmaktadır


Spotify: Discover new music iPhone için

 • Ücretsiz
 • Türkçe dilinde
 • V 8.6.40
 • 3.6
 • (208)
 • Güvenlik Durumu

Spotify: Discover new music hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Spotify: Discover new music denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!


Reklam

Spotify: Discover new music için alternatifler

 1. Spotify: Discover new music

  8.6.40
  • 3.6
  • (208 oy)

  İOS için optimize edilmiş akışlı müzik hizmetlerinin babası

 2. Audiomack - Download New Music

  6.1.2
  • 4.9
  • (10 oy)

  Ücretsiz müzik akışı uygulaması

 3. MP3 Music Downloader Free

  7.1
  • 3.4
  • (559 oy)

  İPhone'unuzda ücretsiz müzik indirin

 4. Google Play Music

  3.62.1017
  • 4
  • (160 oy)

  Çevrimiçi müziklere erişin veya çevrimiçi akış yapın

 5. Wynk Music - Songs Downloads

  2.27.0
  • 3.9
  • (18 oy)

  En sevdiğiniz Hintçe veya İngilizce dil şarkılarını yayınlayın

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

Bu yazılımın kullanımı ile ilgili kanunlar ülkeye göre değişebilir. Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.